جزئیات خبر


برنامه‌های شرکت فاوا رضوی در سال 1395 تشریح شد

برنامه‌های شرکت فاوا رضوی در سال 1395 تشریح شد
1395/2/30

سرپرست شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی، برنامه های این شرکت در سال جاری را تشریح کرد.

مهندس «رضا دبیدیان» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی سال جاری، اهداف و برنامه های این شرکت بر فروش سیستم اتوماسیون رضوی و سامانه جامع نرم افزاری آرمان به مجموعه های داخل و خارج از آستان قدس رضوی، توسعه زیرساخت آرمان به عنوان زیرساخت جامع نرم افزاری شرکت فاوا رضوی و اجرای پروژه های تبلیغات الکترونیکی شامل پروژه مانیتورینگ اتوبوس های شهری مشهد، برنامه ریزی شده است.

وی با بیان این‌که همچنین برنامه های مدیریتی در راستای تحقق اهداف معیارهای حیاتی نیز برای سال 1395 تدوین شده است، افزود: رسیدن به این اهداف در دستور کار فعالیت ها و اقدامات شرکت قرار دارد.

دبیدیان ادامه داد: از جمله این برنامه ها می توان به تدوین برنامه جامع توسعه فروش تجهیزات سخت افزاری به مجموعه موسسات و شرکت های خارج از آستان قدس رضوی و تولید سامانه جامع نرم افزاری آستان قدس رضوی، اشاره کرد.

وی اضافه کرد: انعقاد قرارداد و تفاهمنامه همکاری با شرکت ها در زمینه بازاریابی و فروش به منظور توسعه بازار شرکت، اجرای پروژه کارت رضوی و آموزش مستمر کارکنان نیز بخشی دیگر از این برنامه ها را به خود اختصاص می دهد.

سرپرست شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی با اشاره به سرمایه گذاری این شرکت در پروژه های مختلف نرم افزاری با هدف هوشمند سازی و الکترونیکی کردن فرآیندهای سازمانی، گفت: از جمله این پروژه ها، می توان به سیستم بایگانی دیجیتال، سامانه جامع اداری و مالی تحت وب با نام آرمان هشتم و سیستم اتوماسیون اداری با نام تجاری روان اشاره کرد.

دبیدیان ادامه داد: علاوه بر این، شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی، در زمینه های مختلف استفاده از تکنولوژی RFID و کارت های هوشمند از سال ها پیش تحقیقات خود را، ابتدا بر روی سامانه های هوشمند حمل و نقل درون شهری و بلیط الکترونیک آغاز کرد و مزایا و قابلیت های تکنولوژی مذکور را مورد بررسی قرار داد و بر اساس آن، کاربردهای مختلف و متنوعی را برای بکارگیری از این تکنولوژی در قالب طرح های پیشنهادی متعددی ارائه کرده است.

 49-95

نظر شما