جزئیات خبر


مهم‌ترین فعالیت‌های فاوا رضوی در سال 1394؛

افزایش پهنای باند اینترنت تا پروژه‌های تبلیغات الکترونیکی

افزایش پهنای باند اینترنت تا پروژه‌های تبلیغات الکترونیکی
1395/3/1

سرپرست شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی، مهم ترین اقدامات این شرکت طی سال گذشته را بر شمرد.

مهندس رضا دبیدیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: در سال 1394، شاهد افزایش پهنای باند اینترنت متناسب با تعداد و نیاز مشترکان اینترنت، از سوی این شرکت بوده ایم.

وی ادامه داد: فروش سیستم اتوماسیون رضوی به مجموعه های داخل و خارج از آستان قدس رضوی با رویکرد افزایش تعداد مشتریان و همچنین فروش سامانه جامع نرم افزاری آرمان به مشتریان داخل و خارج این نهاد نیز بخشی دیگر از فعالیت‌های اصلی این شرکت را به خود اختصاص می دهد.

دبیدیان با اشاره به پروژه های تبلیغات الکترونیکی شرکت فاوا رضوی بیان کرد: اجرای مانیتورینگ اتوبوس های شهری مشهد از این دست و جزء پروژه های سیستم های هوشمند حمل و نقل به شمار می رود که نقش به سزایی در اعتلای فرهنگی و اجتماعی و انتقال پیام های مورد نظر ایفا می کند.

وی ادامه داد: در این سیستم علاوه بر اکران تبلیغات فرهنگی، اجتماعی و تجاری، امکان اطلاع رسانی و آموزش عمومی نیز فراهم است.

دبیدیان اضافه کرد: توسعه زیرساخت آرمان به عنوان زیرساخت جامع نرم افزاری شرکت فاوا رضوی و تبدیل به بستر توسعه سریع نرم افزار، توسعه ابزار مدیریت فرایندها و فرم ساز به منظور افزاش کارایی و جذب مشتریان و همچنین توسعه ابزار گزارش ساز برای ارایه خروجی بهتر نیز یکی دیگر از اقدامات اصلی شرکت طی سال گذشته است.

سرپرست شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی درباره اهداف پیش روی این شرکت طی سال 1395 گفت: با توجه به برنامه های پیش بینی شده در برنامه 5 ساله استراتژیک، اهداف و برنامه های فوق در سال جدید نیز، کماکان ادامه دارد و اقدامات و فعالیت های شرکت در راستای تحقق این برنامه ها، صورت می گیرد.

 51-95

نظر شما