جزئیات خبر


ارتقاء رتبه شرکت فاوا رضوی در زمینه ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

ارتقاء رتبه شرکت فاوا رضوی در زمینه ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری
1395/10/5

سرپرست شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی از ارتقاء رتبه این شرکت در زمینه ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خبر داد.
مهندس رضا دبیدیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: شورای عالی انفورماتیک کشور به منظور ایجاد فضای شفاف و قابل اطمینان برای متقاضیان خدمات فناوری اطلاعات، اقدام به رتبه بندی توان فنی و عملیاتی شرکت های فعال در این زمینه کرده است که نتایج حاصله را در قالب گواهی نامه های رتبه بندی و احراز صلاحیت با مهلت اعتبار یک ساله در پورتال خود به آدرس Shci.ir بارگذاری می کند.
وی با بیان این که رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک، معتبرترین نظام رتبه بندی شرکت های ارائه دهنده محصولات و خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات است، افزود: این مهم بر مبنای پارامترهای متعددی نظیر گردش عملیات مالی، تعداد و تخصص نیروی انسانی و میزان رضایتمندی مشتریان بررسی و تنظیم می شود.
دبیدیان ادامه داد: رتبه بندی شرکت های انفورماتیک در واقع یک طبقه ‌بندی کمی و کیفی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است.
وی با اشاره به نحوه رتبه بندی صورت گرفته، گفت: در این رتبه‌بندی، ضمن بررسی زمینه های عملیاتی و تخصصی‌ شرکت‌های انفورماتیکی، در هر یک از حوزه های کاری مرتبط، رتبه ای بین 1 تا 7 به آن شرکت اختصاص می یابد.
دبیدیان ادامه داد: بر اساس ضوابط، تنها شرکت‌هایی مجاز به انعقاد قراردادهای حوزه فناوری اطلاعات با سازمان‌های دولتی هستند که رتبه لازم را در همان حوزه کسب کرده باشند.
وی اضافه کرد: این شرکت اخیرا موفق شده تا با بهبود مولفه های عملیاتی خود، در حوزه ارائه خدمات نرم افزاری از رتبه 3 به رتبه 2 و در حوزه ارائه خدمات و محصولات سخت افزاری، از رتبه 4 به رتبه 2 ارتقا پیدا کند.
سرپرست شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی، این موفقیت را مرهون زحمات کارکنان و همراهی مشتریان فهیم و ارزشمند این شرکت دانست و افزود: امیدواریم با تکیه بر پشتوانه معنوی خود و همت و تلاش مضاعف، بتوانیم نسبت به ارائه خدمات هر چه مطلوبتر اقدام کرده و به سهم خود در مسیر پیشرفت و توسعه ی ایران اسلامی، نقشی ارزشمند ایفا کنیم.
لازم به یادآوری است، شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی وابسته به آستان قدس رضوی، یکی از شرکت های پیشگام در عرصه خدمات فناوری اطلاعات است که از سال ۱۳۷۷ با هدف رفع نیازمندی های فناورانه در خانواده بزرگ آستان قدس رضوی و نیز نقش آفرینی در پروژه های IT کشور تاسیس شده است.
322-95

نظر شما